Dell Latitude 7390 2-in-1 Laptop - i7-8650U 16GB 256GB 13.3" FHD
Black, 6JGFC
Price data last checked 101 day(s) ago - refreshing...
View at Amazon
Price History & Forecast
No Price Data Available
Price history will appear here once data is collected from Amazon.
Price Distribution
No price data available for histogram
Description
Key Features
Versatile 2-in-1 design allows you to adapt your device to different tasks and working styles.
13.3-inch Full HD display provides crisp and clear image quality for all your visual needs.
Practical Introduction to Laser Dermatology
Pre-installed with Windows 10 Pro to support business-level security and productivity features.
Product Specifications
Brand
Dell
Model
6JGFC
Colour
Black
Format
Personal Computers
Domain
Amazon UK
Release Date
15 July 2021
Listed Since
18 July 2020
Barcode
No barcode data available
Similar Products You Might Like
98% match
Dell
Dell - NOTEBOOK B2B LATITUDE 5420/CORE I5-1145G7 16GB/256GB SSD/W10P
98% match
98% match
Dell Latitude 9440 2-in-1 Laptop - 14" Intel Core i7-1365U
98% match
Dell Latitude 9430 14" Laptop - i7, 16GB RAM, 512GB SSD, FHD+ - Grey
97% match
DELL NB Latitude 5540 15,6 i5 W11P
97% match
NB Dell Latitude 9430 14,0 FHD i5 W10P/W11P
97% match
Out of Stock 05 Feb 2026
Dell Latitude 5330 Laptop, Intel Core i7-1265U up to 4.4GHz, 16GB DDR4, 512GB NVMe SSD, 13.3" Full HD, Intel Iris Xe, Windows 10 Pro
97% match
DELL Latitude 7330 i5-1245U Notebook 33.8 cm (13.3") Full HD Intel® Core™ i5 16 GB DDR4-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 10 Pro Black
97% match
Dell Latitude 7330 - 13.3" HD, i5-1235U, 16GB, 256GB SSD, Pro
97% match
Dell Latitude 7330 Laptop, Intel Core i7-1265U, 16GB RAM, 512GB SSD, 13.3" Full HD, Intel Iris Xe, Windows 10/11 Pro, 3Yr
97% match
Dell Latitude 5340 2-in-1 13.3" Touch i5-1345U 16GB 256GB SSD
97% match
SPLDell Latitude 5540i5-1335U8GB256GB15.6 FHDIR Cam & MicIntel Iris XeFgrPrSmtCd3 Cell65W Type-CWLANBacklit KbW11 Pro1Y Basic Onsite
97% match
Dell Latitude 7480 14in FHD i5-6300U 16GB 256GB SSD Webcam Backlit Keyboard Black (Renewed)
97% match
Dell LATI 5420 - i7-1185G7 16GB RAM 512GB SSD 14" Windows 10+11 Pro
97% match
Dell Latitude 7410 14-inch Laptop - Intel Core i5-10310U
97% match
Dell Latitude 3320 i3-1125G4 Notebook 33.8 cm (13.3") Full HD Intel® Core™ i3 8 GB LPDDR4x-SDRAM 256 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 10 Pro Grey
97% match
Dell Latitude 12 7000 series 12.5-inch Ultrabook (Intel Core i5-4200U 1.60GHz, 4GB RAM, 128GB SSD, WLAN, Integrated Graphics, Windows 7 Professional)
97% match
Dell Latitude 5310 13.3" Touch 2-in-1 Laptop - Core i5 1.6GHz CPU, 8GB RAM, Windows 10 Pro
97% match